přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Chcete zahájit vlastní podnikatelskou činnost? Nevíte, jakým způsobem začít? Potřebujete poradit se založením společnosti? Vedete řádně účetnictví? Nemáte kvůli administrativní činnosti dost času na samotné podnikání? Víte, které právní předpisy se Vás jako zaměstnavatele týkají a jaké odvody je nutné za zaměstnance platit? Jsou Vaši zaměstnanci řádně ve všech oblastech proškoleni? Platí Vám řádně a včas Vaši odběratelé? Zamýšlíte koupit nemovitost pro Vaše podnikání nebo pro soukromé účely? Chtěli byste expandovat do zahraničí? Chcete prověřit Vaše obchodní partnery před uzavřením smlouvy?

Pokud jste se rozhodli, že chcete s podnikáním teprve začít, je naše společnost pro Vás ta nejlepší volba. Naši zaměstnanci s Vámi proberou všechny možnosti a nabídnou nejvhodnější řešení ušité na míru právě pro Vás. Toto komplexní řešení bude obsahovat vše, co je pro podnikání nutné a nabídne i možnosti řešení budoucích úskalí Vašeho podnikání, o kterých jste zatím neuvažovali.

Pokud už podnikáte delší dobu, víte, jak náročná je administrativa a že podnikání není jen o samotném výkonu podnikatelské činnosti. Společnost CzechDate s.r.o. Vám nabízí praktické a odborné zkušenosti a pomoc při vedení administrativních činností a ve spolupráci s našimi partnery i v mnoha jiných oblastech. Nejen, že Vám tím ušetříme spoustu času, který můžete věnovat rozvoji své firmy, ale také se zbavíte starostí a optimalizujete své náklady s tím spojené.

V dnešní době je bohužel častým fenoménem, že odběratelé zapomenou zaplatit, nebo že nezaplatí úmyslně. Nabízíme Vám ve spolupráci s našimi dlouholetými partnery účinné vymáhání pohledávek v České republice i v zahraničí a jejich správu. U mnoha beznadějně vypadajících případů se nám podařilo nastalou situaci úspěšně řešit ve prospěch klienta.

Společnost CzechDate s.r.o. Vám může pomoci i v mnoha dalších odvětvích Vašeho podnikání. Stačí se porozhlédnout po našich webových stránkách a stránkách našich partnerů a zjistíte, že co se Vám zdálo jako neřešitelné, můžete díky nám rychle a efektivně vyřešit. Pokud je problematika týkající se Vašeho podnikání něčím specifická, obraťte se na nás telefonicky nebo emailem a my řešení jistě najdeme.

Přenechejte Vaše starosti nám a můžete se soustředit na Vaše podnikání.