přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Společnost CzechDate s.r.o. byla založena v roce 1999 a od té doby působí nepřetržitě na českém trhu i v zahraničí. Společnost od svého založení poskytovala profesionální překlady a tlumočení. V průběhu let svou činnost rozšířila, aby mohla svým klientům poskytovat komplexnější služby v oblasti spojených s podnikáním. Zaměřila se hlavně na administrativní služby, zejména na správu a vymáhání pohledávek, účetnictví a daňové poradenství, prodej a zakládání společností a s tím související obecnou správu a administrativní podporu podnikatelů.

Abychom mohli klientům nabídnout opravdový komfort a široké spektrum služeb, navázali jsme v průběhu let spolupráci s mnoha partnery z různých oborů, kteří jsou díky svým zkušenostem uznávanými odborníky ve svých oborech, a působí na trhu již mnoho let. Pro své klienty jsme tím vybudovali stabilní zázemí, které jim všestranně pomáhá v podnikání.

S klienty navazujeme dlouhodobou spolupráci, díky které jsme schopni daného klienta dobře poznat a díky tomu správně analyzovat jeho potřeby. Díky důvěře, kterou si takto tvoříme, je naše společná práce efektivnější a účinnější a naši klienti se na nás neváhají znovu obrátit o radu v případě nových podnikatelských záměrů. Odvádíme práci, která nás reprezentuje, a proto se naši klienti nebojí doporučit nás dál.